Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i zapewnimy fachową pomoc.

 

poniedziałek – piątek 7:00 – 17:00

sobota 7:00 – 14:00

Napisz do nas: zamowienia@majstersuwalki.pl

Majster

Dane Firmy

  • Majster Systemy Mocowań
  • ul. Bydgoska 27
  • 16-400 Suwałki

Ważne numery

  • NIP: 844-212-58-66
  • REGON: 200065750
  • NR KONTA 45935900020024714420020001

Centrala

  • tel. +48 87 737 15 86
  • tel. +48 660 559 337
  • fax.+48 87 737 15 88

Sprzedaż hurtowa

  • tel. +48 668 707 425
  • Tomasz Jackiewicz
  • tomasz.jackiewicz@majstersuwalki.pl

Sprzedaż detaliczna

  • tel. + 48 87 737 15 86
  • Wiesław Kłoczko
  • wieslaw.kloczko@majstersuwalki.pl

Magazyn / Reklamacja

  • tel. + 48 87 737 15 87
  • reklamacje@majstersuwalki.pl

Serwis/ Wypożyczalnia

  • tel. +48 795 505 522
  • Wiesław Kłoczko
  • wieslaw.kloczko@majstersuwalki.pl

Obsługa Inwestycji

  • tel. 606 311 106
  • Arkadiusz Bernat
  • arkadiusz.bernat@majstersuwalki.pl
i

Księgowość

  • tel. +48 87 737 15 93
  • Joanna Bernat
  • joanna.bernat@majstersuwalki.pl

Skład budowlany

  • tel. +48 87 737 15 83
  • ul. Szkolna 30
  • 16-406 Rutka -Tartak

Sprzedaż Węgla

  • tel. 668 136 781
  • Jacek Wasilewski
  • jacek.wasilewski@majstersuwalki.pl

Sprzedaż kotłów

  • tel. 668 859 923
  • Jan Sawicki
  • jan.sawicki@majstersuwalki.pl

Marketing

  • tel. 87 737 15 81
  • Kinga Pietrzak
  • kinga.pietrzak@majstersuwalki.pl

majsteronline.pl

  • tel. +48 87 737 15 81
  • tel. +48 660 559 337
  • sklep@majsteronline.pl

Napisz do Nas

6 + 4 =

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress