Firma „Majster Systemy Mocowań” istnieje na rynku od 2002 r.
Jesteśmy jedną z wiodących hurtowni w branży narzędziowej w północno-wschodniej Polsce. Zajmujemy się w sprzedażą hurtową elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, sprzętu ogrodniczego.
W każdym tygodniu dostarczamy towar do setek klientów. W ciągu kilku lat działalności zdobyliśmy uznanie i zaufanie wśród grona naszych odbiorców i dostawców.
Dynamiczny rozwój pozwala nam na zwiększenie asortymentu i liczby klientów.
Od początku istnienia założeniem było dostarczanie profesjonalnych narzędzi najbardziej wymagającym odbiorcom.
Obecnie współpracujemy bezpośrednio z czołowymi producentami narzędzi z całego świata. Z wieloma pracujemy na zasadzie wyłączności na naszych terenach działania.
W szerokiej gamie oferowanego przez nas asortymentu znajdują się elektronarzędzia,narzędzia spalinowe, pneumatyka, agregaty prądotwórcze, kompresory, maszyny budowlane,narzędzia skrawające, spawalnictwo, narzędzia warsztatowe, narzędzia ogrodowe, narzędzia ręczne, ubrania robocze oraz wiele, wiele innych narzędzi niezbędnych w przemyśle i budownictwie.
Dysponujemy kadrą doradców technicznych z wieloletnim doświadczeniem, którzy uczestnicząc w szkoleniach podnoszą swoje kompetencje, by pomóc Państwu w doborze odpowiednich produktów.
Pracujemy z pasją, która sprawia, że do każdej oferty i do każdego klienta podchodzimy w sposób wyjątkowy, bo to on jest dla nas najważniejszy.
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem najlepszych marek narzędziowych na świecie.

     Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość.
     Zapewniamy fachową pomoc techniczną,  dowóz i prezentację u klienta.
     Realizujemy indywidualne zamówienia klienta.
     Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
     Charakteryzuje nas fachowość, rzetelność i wysoka jakość obsługi klienta.

                           Zapraszamy serdecznie do współpracy !

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress