Jesteśmy firmą handlową z wieloletnim doświadczeniem w branży narzędziowej. Dynamiczny rozwój naszej firmy od 2002 roku umożliwił nam zajęcie pozycji Lidera na rynku w północno-wschodniej części naszego kraju.

Profesjonalna wiedza, fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny oraz ukierunkowanie na satysfakcję każdego klienta sprawiają, że każdego dnia zbliżamy się do naszego celu bycia Najlepszym Dostawcą Narzędzi.

Poszerzając ofertę prowadzimy również Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wynajem elektronarzędzi i lekkich maszyn budowlanych.

Prowadzona przez nas Wypożyczalnia elektronarzędzi i maszyn budowlanych pozwoli na kontynuowanie dalszych prac, gdy zabraknie Państwu odpowiedniego urządzenia.

Sklep internetowy powstał, by dostarczać najwyższej jakości narzędzia w możliwie najkrótszym czasie, starając się sprostać największym wymaganiom naszych Klientów. Chcemy zapewnić swoim Klientom przyjemność kupowania i radość z użytkowania najlepszych narzędzi na świeci. Naszym celem jest zapewnić bezpieczne i wygodne zakupy, z szybką dostawą do domu.

 

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji

 

od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:00

 

w soboty w godzinach 7:00 – 14:00

 

 

                                                                           Zapraszamy

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress