AKTUALNOŚCI

Co kupić na komunię

Hulajnogi elektryczne wśród prezentów na komunię zyskują co raz większe zainteresowanie. Uczą dzieci poruszania się pojazdami silnikowymi i utrzymania równowagi.

Gdzie kupić hulajnogę elektryczną
Hulajnogę elektryczną można kupić w sklepie internetowym lub stacjonarnie. Warto jednak dokonać zakupu w lokalnym sklepie Majster Suwałki. A dlaczego? Otóż zakupu można dokonać wraz z osobą obdarowywaną, która będzie mogła skorzystać z bezpłatnej jazdy próbnej wieloma modelami hulajnóg elektrycznych. Dzięki temu na bieżąco ocenimy, który model jest najbardziej odpowiedni dla obdarowywanego. Wybierając wskazany przez dziecko model jako prezent na komunię sprawimy mu ogromną radość.

Jaki model hulajnogi elektrycznej wybrać
Na rynku jest wiele modeli i marek. Producenci prześcigają się w tworzeniu atrakcyjnych wzorów, które zainteresują i przyciągną uwagę kupujących. W przypadku zakupu hulajnogi elektrycznej jako prezent na komunię warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Przede wszystkim budżet jaki chcemy przeznaczyć. Zakup hulajnogi elektrycznej to dość spory wydatek. Ale bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze. Modele premium mają tę zaletę, że będą mogły z nich korzystać zarówno dzieci jak i dorośli. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na kilka istotnych cech hulajnogi elektrycznej. Przede wszystkim odpowiednie oświetlenie, bo jesteś widoczny, jesteś bezpieczny. Drugim ważnym czynnikiem jest możliwość ustawienia maksymalnej prędkości, bo przecież dziecko będzie korzystało z tego sprzętu.

Hulajnoga elektryczna – czy warto
Hulajnoga elektryczna to ekologiczny środek transportu, a także świetna forma zabawy. W sklepie Majster Suwałki polecamy szczególnie dwa modele. Z naszego doświadczenia wynika, że to najlepiej sprzedające się modele dla dzieci. Ich cena zdecydowanie jest adekwatna do jakości.

Hulajnoga elektryczna Airwhell Z5S
Hulajnogą elektryczną Airwhell Z5S pokonamy na jednym ładowaniu aż 20 km. Dodatkowo jest ona wyposażona w regulację kierownicy, dlatego będą mogły z niej korzystać osoby dorosłe i dzieci. Dodatkowo hulajnogą elektryczną Airwhell będziemy mogli bezpiecznie podróżować nocą. Jest wyposażona w oświetlenie przednie i tylne, a dodatkowo w czerwone światło hamowania.

Hulajnoga elektryczna Techlige L5T
Hulajnogą elektryczną Techlife L5T bez problemu wjedziemy pod górkę bez utraty prędkości. Zapewnia ona widoczność dzięki odpowiedniemu oświetleniu LED. Akumulator o pojemności 10,4 Ah, który zapewnia użytkownikowi zasięg do 40 kilometrów, przy wadze 60 kg osoby prowadzącej. Hulajnoga elektryczna Techlife L5T wyposażona jest w amortyzatory, tylne, podwójne, które zapewniają komfortową jazdę po nierównym terenie.

Do sklepu Majster Suwałki zapraszamy na bezpłatną jazdę testową hulajnogami elektrycznymi, by wybrać najbardziej odpowiedni prezent dla komunię.

Serdecznie zapraszamy 🙂
Majster Suwałki
ul. Raczkowska 151

tel. + 48 87 737 15 86

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 87 737 15 86 lub napisz do nas
ADRES
Centrum Narzędziowe Majster
ul. Raczkowska 151, 16-400 Suwałki
NIP: 844-212-58-66
WPŁATY
Numer rachunku bankowego
Bank Spółdzielczy w Suwałkach
45935900020024714420020001
DANE KONTAKTOWE
tel.: +48 87 737 15 86
e-mail: zamowienia@majstersuwalki.pl
facebook: www.facebook.com/majstersuwalki