KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu

poniedziałek  piątek 7:00 – 17:00
sobota 8:00 – 14:00

zamowienia@majstersuwalki.pl

+48 87 737 15 86

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy.

4 + 7 =

Dane Firmy

  • Centrum Narzędziowe Majster
  • ul. Raczkowska 151
  • 16-400 Suwałki

Ważne numery

  • NIP: 844-212-58-66
  • REGON: 200065750
  • NR KONTA
    45935900020024714420020001

Centrala

  • tel. +48 87 737 15 86
  • tel. +48 660 559 337
  • zamowienia@majstersuwalki.pl

Sprzedaż hurtowa

  • tel. +48 668 707 425
  • Tomasz Jackiewicz
  • tomasz.jackiewicz@majstersuwalki.pl

Sprzedaż detaliczna

  • tel. + 48 660 559 337
  • Robert Żółtko
  • robert.zoltko@majsteronline.pl

Studio BHP

  • tel. + 48 87 737 15 81
  • Monika Madej
  • monika.madej@majstersuwalki.pl

Serwis/ Wypożyczalnia

  • tel. +48 795 505 522
  • Wiesław Kłoczko
  • wieslaw.kloczko@majstersuwalki.pl

Obsługa Inwestycji

  • tel. + 48 606 311 106
  • Arkadiusz Bernat
  • arkadiusz.bernat@majstersuwalki.pl
i

Księgowość

  • tel. +48 87 737 15 93
  • Joanna Bernat
  • joanna.bernat@majstersuwalki.pl

Skład budowlany

  • tel. +48 87 737 15 83
  • ul. Szkolna 30
  • 16-406 Rutka -Tartak

Sprzedaż Węgla

  • tel. + 48 668 136 781
  • Jacek Wasilewski
  • jacek.wasilewski@majstersuwalki.pl

Sprzedaż kotłów

  • tel. + 48 668 859 923
  • Jan Sawicki
  • jan.sawicki@majstersuwalki.pl

Marketing

  • tel. + 48 664 331 721
  • Kinga Pietrzak
  • kinga.pietrzak@majstersuwalki.pl

MajsterOnline.pl

  • tel. +48 87 737 15 81
  • tel. +48 660 559 337
  • sklep@majsteronline.pl

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 87 737 15 86 lub napisz do nas

ADRES

Centrum Narzędziowe Majster
ul. Raczkowska 151, 16-400 Suwałki
NIP: 844-212-58-66

WPŁATY

Numer rachunku bankowego
Bank Spółdzielczy w Suwałkach
45935900020024714420020001

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 87 737 15 86
e-mail: zamowienia@majstersuwalki.pl
facebook: www.facebook.com/majstersuwalki