AKTUALNOŚCI

Dlaczego warto znakować odzież roboczą w firmie Majster Suwałki?

Utrwalanie wizerunku firmy może przynieść właścicielom wiele korzyści. Wiadomo jak ważne jest pierwsze wrażenie, które często rzutuje na dalszą współpracę. Dobrze ubrany pracownik wzbudza zaufanie i godnie reprezentuje firmę przed kontrahentami.  Dodatkowym atutem znakowania odzieży, jest reklama. Jedyny koszt jaki ponosimy to zakup odzieży i oznakowania. Później to pracownicy są już naszą przemieszczającą się, darmową reklamą. Dzięki takiej reklamie lepiej identyfikują się z firmą, czują większą przynależność. A podświadomie przyjmują postawę zgodną z wizją firmy.

Wybór odpowiedniej metody
Studio Majster BHP w swojej ofercie posiada usługę znakowania odzieży. Proponujemy haft komputerowy, folia flex oraz termotransfer. Haft komputerowy to jeden z najtrwalszych sposobów znakowania odzieży. Jest odporny na częste pranie w wysokich temperaturach. Haft komputerowy dodaje ubraniom klasy i wyjątkowości. Idealnie sprawdzi się przy znakowaniu koszulek, polarów, czapek czy kurtek. Folia Flex polega na wycięciu ploterem odpowiedniego kształtu a następnie ostateczny kształt wgrzewany jest pod ciśnieniem. Folia flex wyróżnia się w zdobieniach specjalnych, np. odblaski, które dodatkowo w przypadku odzieży roboczej znacząco poprawią widoczność pracowników. Termotranfer to bardzo trwała i elastyczna metoda znakowania. Może być stosowana na różnych materiałach. Haft komputerowy to najbardziej znana metoda znakowania odzieży. Jednak nie jedyna. Jak wybrać najbardziej ekonomiczną? To bardzo proste. Wystarczy przyjść do firmy Majster Suwałki, a w studiu BHP doradcy techniczni zaproponują wybór odpowiedniej metody. Podejmujemy odważne wyzwania i znakujemy nawet delikatne kombinezony malarskie.

Ile to kosztuje?
Cena uzależniona jest od wybranej techniki i ilości zleconych do oznakowania ubrań. Zapraszamy do Studia Majster BHP w Majster Suwałki, gdzie przygotujemy Ci bezpłatną wycenę.

Majster Suwałki
ul. Raczkowska 151
e-mail: studiobhp@majstersuwalki.pl
tel. 795 505 522

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 87 737 15 86 lub napisz do nas
ADRES
Centrum Narzędziowe Majster
ul. Raczkowska 151, 16-400 Suwałki
NIP: 844-212-58-66
WPŁATY
Numer rachunku bankowego
Bank Spółdzielczy w Suwałkach
45935900020024714420020001
DANE KONTAKTOWE
tel.: +48 87 737 15 86
e-mail: zamowienia@majstersuwalki.pl
facebook: www.facebook.com/majstersuwalki