AKTUALNOŚCI

Odzież robocza to mądra inwestycja

Odzieży roboczej potrzebuje każdy pracownik. To od niej zależy komfort ale i bezpieczeństwo pracy. W wykonywanym zawodzie liczy się z zarówno wiedza, kompetencje jak i wygląd zewnętrzny. Ubrania to nie jest wydatek, ale także bardzo dobra i mądra inwestycja.

Zamawiając odzież roboczą dla swojego personelu pamiętajmy o tym, aby przede wszystkim była dobrana do rodzaju wykonywanej pracy. Zapewni to bezpieczeństwo. Warto zadbać również o wizerunek firmy pod względem stylu jak i kolorystyki. Odzież robocza to inwestycja, dlatego warto wybierać ubrania najwyżej jakości, bo to pracownik jest najlepszą wizytówką firmy. Z rozwiązaniem przychodzi Majster Centrum Narzędziowe, gdzie znajdziesz pełną gamę produktów. Studio BHP oferuje zarówno małe jak i duże rozmiary odzieży roboczej wielu marek. Buty w rozmiarach od 35 do 48, a ubrania w rozmiarach od xs do 5xl.

Dbając o detale ubioru warto zamieścić na ubraniach wyhaftowane logo. Jest to też najtańsza forma reklamy. Proponujemy haft komputerowy, który jest najbardziej trwałą i ekskluzywną metodą znakowania. Wykonujemy haft na dowolnych elementach garderoby. Są to czapki, szaliki, bluzy, kurtki, koszulki, polary czy spodnie. A także na ręcznikach czy kombinezonach malarskich. W naszej ofercie znajdują się nici zwykłe, ale także specjalistyczne ognioodporne. W Majster Centrum Narzędziowym proponujemy również takie techniki znakowania jak sublimacja, flock czy sitodruk.

Odzież robocza w pracy jest ważnym elementem dlatego, że życie i zdrowie mamy jedno.

Pełną ofertę odzieży roboczej znajdziesz na
www.majsteronline.pl
lub w sklepie stacjonarnym w Suwałkach, przy ul. Raczkowskiej 151
Tel. 795-505-522

Masz pytania? Zadzwoń do nas +48 87 737 15 86 lub napisz do nas

ADRES

Centrum Narzędziowe Majster
ul. Raczkowska 151, 16-400 Suwałki
NIP: 844-212-58-66

WPŁATY

Numer rachunku bankowego
Bank Spółdzielczy w Suwałkach
45935900020024714420020001

DANE KONTAKTOWE

tel.: +48 87 737 15 86
e-mail: zamowienia@majstersuwalki.pl
facebook: www.facebook.com/majstersuwalki